aplauz, APLAUZ

data: 06/04/2009 || autor: TD

zamknij

Wszystkim artystom szkolnym i pozaszkolnym: muzykom i wokalistom, profesjonalistom i początkującym; tym, którzy z twórczością własną i tym z coverami, tancerkom i tancerzom, cheerleaderkom i kabaretom; Czerwonym Kapturkom oraz Wielkiemu Narratorowi.

Tym, którzy wymyślili, zorganizowali, zaprosili, podłączyli elektrycznie i akustycznie, oświetlili i wnosili/wynosili.Tym, którzy w szatni i tym, którzy upiekli i sprzedawali. Organizatorom loterii. Kwestorom.

Absolwentom, gościom, rodzicom i całej publiczności.

Tym, którzy pomagają słabszym.

Oklaski i Wielkie Podziękowania

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021