KRZYK, KRZYK, KRZYK…!

data: 21/04/2009 || autor: TD

zamknij

W ubiegłą sobotę w Sosnowcu odbyły się V Open Mistrzostwa Województwa Śląskiego Zespołów Tańca Cheerleaders. Nasz niezawodny KRZYK, zajmując IV miejsce, kolejny raz pokazał, że niezrzeszone grupy cheerleaderek potrafią tańczyć. Ogromny applauz jakim uraczyła zespół KRZYK publiczność okazał się dla nich niezupełnie zwycięskim, choć  w oczach widowni, to właśnie one były, są i będą liderkami aż do następnych mistrzostw.

Już 9 maja przed dziewczynami kolejne starcie z rywalkami w Gali DISCO & CHEERLEADERS w Kielcach na Ogólnopolskim Turnieju, gdzie będą broniły zeszłorocznego I miejsca.

Trzymamy kciuki!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021