PI=3,14 czyli czas na…

data: 06/04/2009 || autor: TD

zamknij

Dziwny tytuł? 3,14… to dla niewtajemniczonych liczba jak każda inna. Dla Tych co WIEDZĄ to nieoficjalne święto matematyki czyli 14 marca – 03-14. Tradycyjnie, jak co roku, z tej okazji odbył się w naszej szkole maraton matematyczny. Z piątku na sobotę (13/14 marca) w liceum nasi tegoroczni maturzyści spędzili noc na zabawie z matematyką i grami logicznymi. Ćwiczono umysły zarówno w wytrwałości, spostrzegawczości, błyskotliwości oraz na wiele innych sposobów. Całość została zaprawiona odrobiną “komputerów”.

Dziwny tytuł? 3,14… to dla niewtajemniczonych liczba jak każda inna. Dla Tych co WIEDZĄ to nieoficjalne święto matematyki czyli 14 marca – 03-14. Tradycyjnie, jak co roku, z tej okazji odbył się w naszej szkole maraton matematyczny. Z piątku na sobotę (13/14 marca) w liceum nasi tegoroczni maturzyści spędzili noc na zabawie z matematyką i grami logicznymi. Ćwiczono umysły zarówno w wytrwałości, spostrzegawczości, błyskotliwości oraz na wiele innych sposobów. Całość została zaprawiona odrobiną “komputerów”.

zdjęcia wkrótce znajdziecie w naszej galerii

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021