Próbna ewakuacja budynku LO

data: 04/04/2009 || autor: TD

zamknij

Około 540 osób opuściło budynek LO w czasie 150 sekund.

Dzisiejszą próbną ewakuację obserwowali strażacy, koordynator obrony cywilnej w naszej szkole prof. Adam Beza (PO), inspektor BHP i pani pielęgniarka. W pokazach uczestniczyła prof. Aleksandra Surdel (opiekun PCK), i pani Danusia, którym gratulujemy odwagi.
Wszystkim dziękujemy za zachowanie spokoju i dyscypliny.

Próbną ewakuację przeprowadzamy m.in. po to, abyście w każdym budynku publicznym dostrzegali informacje o drogach i wyjściach ewakuacyjnych (zielono-białe tabliczki) i zawsze mieli świadomość odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021