WOLONTARIAT

data: 03/04/2009 || autor: TD

zamknij

Drodzy uczniowie:) Chcielibyśmy podzielić sie z Wami informacjami na temat działalności wolontariatu.


Spotkaliśmy się cztery razy, przeprowadziliśmy dwie akcje, ale jeszcze długa droga przed nami:) Pierwsza akcja miała miejsce na początku roku i polegała na sprzedaży mini-kalendarzy. Pieniądze przekazane zostały Fundacji “Pomóż i Ty”. Podczas drugiej akcji sprzedawaliśmy różańce w dwie ostatnie niedziele po Mszach św. Dzięki pomocy księży zebraliśmy ok 3300 zł!!!. Cała kwota przekazana zostanie na paczki świąteczne (w Grudniu) dla osób niepełnosprawnych z ośrodka w Borowej Wsi. W najbliższą środę (prawdopodobnie) odbędzie się akcja sprzedaży ciasta – pyszne wypieki- co jest już właściwie naszą szkolną tradycją:) Pieniądze przekażemy też na w/w cel. Warto wspomnieć przy okazji, że aktywnie współpracujemy z PCK. Wszystkim jeszcze raz dziękujemy za pomoc o dalszych poczynaniach poinformujemy Was wkrótce.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021