Zapraszamy: “casting” na małe bujanie się tu i tam…

data: 04/04/2009 || autor: TD

zamknij

Szanowna, droga Młodzieży!

Powoli zaczynamy się kulać w kierunku Świąt Bożego Narodzenia… a co za tym idzie wielkimi krokami nadchodzi nasz szkolny koncert. W tym roku chcemy zrobić jeszcze większe zamieszanie niż zawsze i rozkminić jakieś nowe klimaty. W związku z czym osoby posiadające talent muzyczno-aktorski proszone są o kontakt. Mile widziane będą zespoły muzyczne, formacje taneczne, kabarety, trupy teatralne, bardowie, ruggbiści, alpiniści. szklarze, koszykarze.. itd

Zgłoszenia przyjmują:

  • Beata Hulak
  • Bartosz Kaczmarczyk
  • Tomasz Domagała
«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021