koncertowe zwycięstwo

data: 18/01/2010 || autor: DG

zamknij

Drużyna Paderewskiego w składzie: Maja Mroczkowska,Emilia Wyrembowska, Dominik Michniewicz (wszyscy śpiew), Sebastian Porębski, Anna Tkocz, Sabina Raudner, Adrian Szpak (wszyscy recytacja), Paweł Jureczko (akompaniament – gitara) pod artystyczną opieką prof. Lilianny Reginek (recytacja) oraz prof . Dawida Szymały (akompaniament- fortepian) po serii niezwykle wyrównanych pojedynków, przy aplauzie Widowni – pokonała wszystkie szkoły rybnickie (w tym dwukrotnie: w eliminacjach i w piątkowym Finale I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich) i na obcym sobie terenie wygrała Artystyczny Pojedynek na Słowa.

Artystom gratulujemy, a naszym konkurentom dziękujemy za wspaniałą atmosferę i wysoki poziom imprezy.

Zobacz galerię:

http://www.rybnik.com.pl/fotogaleria,final-pojedynku-na-slowa,fot5-7-644.html

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021