enjoy the show

data: 19/03/2010 || autor: DG

zamknij

Wszystkim Artystom i Wolontariuszom, organizatorom loterii, wykonawcom plakatów, tym którzy wymyślili fabułę, ilustrowali multimedialnie, upiekli i sprzedawali ciasta, pilnowali kurtek, oklaskiwali. Holmesowi i Watsonowi, dyrektorce British Museum, domniemanej prof. Ratajczak. Sprawcom napadu stulecia: prof. Tomaszowi Domagale i prof. Dawidowi Szymale. Pracownikom i rezydentom biblioteki. Innym nauczycielom. Pracownikom Centrum Kultury. Miejskiemu Gimnazjum nr 2 i Miejskiej Szkole Podstawowej nr 2, proboszczowi parafii Matki Boskiej Częstochowskiej za dary szczególne.

Dziękujemy.

Dochód z koncertu przekroczył już w tej chwili kwotę 27oo zł. Pieniądze policzyli prof. Bartosz Kaczmarczyk oraz prof. Beata Hulak

Na deskach Domu Kultury wystąpili: Martyna Wolsztyńska, Magdalena Długosz, Błażej Krząkała, Łukasz Wsół, Daniel Lipka, Mikołaj Krotowski, Dawid Majer, Maciej Dudek, Ania i Asia Murańskie, Marcin Patelski i Andrzej Frat (absolwenci),  zachwycające trio: Maja Mroczkowska, Agata Ogonowska, Martyna Pietrzak; Natalia Kaszek, Kasia Chodak, Sonia Nowicka, Ola Trzeciak, Patrycja Grabarczyk, Dorota Loch, Bartek Bartosiewicz, tancerze Artur Niewiedział i Błażej Kurpias, autorski kabaret Magdy Gruszeckiej i Damiana Barona, CROPLA z solistą Dominikiem Michniewiczem, zespoły taneczne Holiday i Krzyk, wreszcie Schola Cantorum i siedmioletnia Zuzia oraz Paweł Porucznik we własnej osobie. Zadanie szczególne wykonali: Michał Cieślik, Paweł Zuber, Małgosia Wronkowska i Ola Trzeciak. Brawa!!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021