Nasze złotka – KRZYK!

data: 24/04/2010 || autor: TD

zamknij

To było naprawdę dobre! – tak podsumowały występy naszych cheerleaderek koleżanki z krakowskiego zespołu tanecznego, które na ostatnich zawodach pokonały grupę z Paderka. Tym razem to właśnie KRZYK okazał się najlepszym zespołem! Dziewczyny zdobyły zasłużone I miejsce. Każda otrzymała złoty medal, a na ręce opiekuna zespołu – p. prof. Anety Kowalskiej została złożona statuetka. Nie jest niespodzianką, że KRZYK brnie w górę i zdobywa coraz wyższe wyniki. Cieszymy się ze zwycięstwa, to dla każdego ucznia naszej szkoły powód do dumy.

Dziękujemy i czekamy na kolejne złote medale!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021