“Stawiam na rozwój”

data: 05/10/2010 || autor: I.Szczygiel

zamknij

Od października w Naszym Technikum rusza PROGRAM UNIJNY ” Stawiam na rozwój”. Celem programu jest podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego w Powiecie Gliwickim.

W ramach programu organizowane są zajęcia pozalekcyjne z zakresu: biologii, geografii, języka polskiego, języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego,  wiedzy o społeczeństwie, matematyki, informatyki, ekonomii, wykorzystania technologii informatycznej do prowadzenia księgowości, rachunkowości, prawa pracy, projektowania z wykorzystaniem CAD oraz kółko biznesowe.

Szkolny koordynatorem programu jest mgr Alina Motyka.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021