Sukces lekkoatletek

data: 07/10/2010 || autor: DG

zamknij

Druzyna lekkoatletek Paderewskiego w skladzie: Ewelina Krzemińska IIIb, Ania Organ IIIb, Marlena Toboła IIIc, Justyna Gmyrek IIId, Ania Szoplik IIIe, Klaudia Bonk IIac, Angelika Buczyńska IIb, Paulina Przezdzing IIb, Agnieszka Śniecińska IId, Milena Karpińska IId, Sara Kociołek IId, Agata Rakoniewska Ic, Ewelina Rusin Id trenowna przez prof. Mirosławę Cypruch zajęła wysokie IX miejsce w Wojewódzkich Zawodach Lekkoatletycznych LICEALIADA rozegranych w Sosnowcu w dniu 6.10.2010, wyrównując wynik ubiegłoroczny i potwierdzając tym samym świetny poziom naszego sportu szkolnego (pomimo niedostaków obiektów sportowych)

Zawodniczkom i trenerce gratulujemy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021