termomodernizacja T, kamień węgielny LO

data: 15/10/2010 || autor: DG

zamknij

Samorządom Uczniowskim obu szkół, Radzie Pedagogicznej i pracownikom Zespołu, artystom i obsłudze technicznej; wszystkim, którzy zmarzli na wczorajszych uroczystościach: czerwono-czarnym majoretkom, piłkarzom, siatkarzom, koszykarzom, cheerleaderkom, lekkoatletkom, amazonkom, ratownikom WOPR,  łuczniczce, modelarzowi; wszystkim gościom, którzy przyjęli nasze zaproszenie – dziękujemy!

Specjalne podziękowania dla sponsorów oraz Pracowni Rzeźbiarskiej ORSO za inspirację i wykonanie prac rzeźbiarskich.

Dziękujemy również wykonawcy nowej hali sportowej: firmie ERBUD z Rybnika za udostęepnienie koparki. Zatem budowa ruszyła!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021