“Nie wykluczam…”

data: 19/11/2010 || autor: B.Lezuch

zamknij

To tytuł konkursu zorganizowanego przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, którego tematyka nawiązuje do trwającego Europejskiego Roku Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym. Po raz kolejny nasza młodzież pokazała iż los drugiego człowieka nie jest im obojętny. Spośród 800 uczniów z całego kraju nasz zespół  ‘”zsijp wolontariat” w składzie: Natalia Czech( IIb), Ewelina Błachuta ( Id), Żaneta Kłos (IIc) pod opieką  pana profesora Bartosza Kaczmarczyka, znalazł się wśród czterech NAJLEPSZYCH w Polsce. Nagrodą jest udział w finałowej, uroczystej gali wręczenia nagród w Warszawie  2 grudnia 2010 roku gdzie poznamy ostatecznych zwycięzców. Tymczasem gratulujemy i życzymy dalszego SUKCESU!!

Zapraszamy do zobaczenia zwycięskiej prezentacji bez dźwięku pod tym adresem lub do pobrania jej wraz z dźwiękiem tutaj.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021