w Warszawie

data: 06/12/2010 || autor: DG

zamknij

W konkursie Komisji Europejskiej Nie wykluczam reprezentacja naszej szkoły zajęła ostatecznie 2 miejsce. 2 i 3 grudnia Żaneta Kłos, Natalia Czech, Ewelina Błachuta oraz prof. Bartosz Kaczmarczyk uczestniczyli w uroczystej Gali Integracji w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie odebrali nagrody. Zapraszamy do oglądania relacji tutaj

Wysokie miejsce w konkursie jest sukcesem Was wszystkich, którzy włączyli się w działania wolontariatu, zwłaszcza w ubiegłorocznym X Jubileuszowym Koncercie Charytatywnym na rzecz Pawła Porucznika.

Gratulacje dla wszystkich!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021