Bruksela nagrodą główną w EUROmnibusie

data: 23/03/2011 || autor: DG

zamknij

25 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs wiedzy o Unii Europejskiej oraz państwach członkowskich EUROmnibus, w którym wezmą udział uczniowie szkół średnich Powiatu Gliwickiego Patronat honorowy objęli eurodeputowany Bogdan Marcinkiewicz oraz poseł na Sejm RP Jerzy Ziętek.  Gośćmi Szkoły będą również Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Krystyna Szumilas,    Starosta Gliwicki Michał Nieszporek oraz Prezydent Knurowa Adam Rams.
Imprezie towarzyszyć będzie wernisaż wystawy I Konkursu Fotograficznego PADEREWSKI połączony z   uhonorowaniem zwycięzców.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021