Współorganizowaliśmy III Knurowskie Spotkania Teatralne ‘bezMASKI’

data: 28/03/2011 || autor: DG

zamknij

Na wczorajszą niedzielę 27 marca przypadł Międzynarodowy Dzień Teatru, który uczciliśmy współorganizując już po raz 3. Knurowskie Spotkania Teatralne bezMASKI.

Relację prezentuje portal miastoKnurów

Angielskojęzycznej grupie teatralnej pod opieką prof. Karoliny Horak i prof. Agnieszki Niebudek-Zmuda gratulujemy występu, organizatorom – w szczególności Pani Katarzynie Niewiadomskiej i teatrowi Paranoja wraz z Panią Joanną Święcik-Paterą – gratulujemy determinacji w propagowaniu idei, klasom uczestniczącym i ich wychowawcom dziękujemy za pomoc.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021