Autoprezentacja

data: 11/05/2011 || autor: DG

zamknij

Uczniów uczestniczących w programie unijnym Edukacja dla Rozwoju zapraszamy na zajęcia poświęconym sztuce autoprezentacji, które poprowadzi Pani Dorota Liver, psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

terminy do wyboru:  19 maja (czwartek) 14.30-17.45

lub  30 maja (poniedziałek) 15.00-18.15

Zapisy w bibliotece u Pani Marty Żuk do 17 maja.

Dzięki zajęciom będziecie mieli możliwość poszerzenia obszaru Waszej wiedzy o sobie, a więc lepszego uświadomienia sobie swoich mocnych i słabych stron, po to, aby w ważnych w Waszym życiu sytuacjach (np. egzamin, rozmowa kwalifikacyjna itp.) świadomie eksponować atuty oraz w sposób pozytywny podchodzić do swoich słabości.

Zapoznacie się z zasadami konstruktywnej autoprezentacji w trakcie  egzaminu i rozmowy z przyszłym pracodawcą, a więc w sytuacjach, z którymi niejednokrotnie przyjdzie Wam się zmierzyć w Waszym dorosłym życiu.

Przedstawimy Wam  proste techniki radzenia sobie ze stresem i opanowywania tremy.

Zajęcia będą miały charakter warsztatowy – obok krótkich wykładów zaproponujemy ćwiczenia interaktywne, kwestionariusze ułatwiające poznanie siebie oraz praktyczne ćwiczenia autoprezentacji.

Warsztaty będą miały charakter jednorazowego spotkania.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021