Przyjdź za darmo do kina …

data: 20/10/2011 || autor: DG

zamknij

Kino Scena Kultura ma szansę na modernizację. Dzięki niej do Knurowa zawitają filmowe nowości oraz kino 3D. Jedyne czego potrzeba, to wcześniejsze zwiększenie frekwencji. W przyszłą środę będziemy mieli okazję aktywnie wesprzeć rozwój naszego kina!

W ramach współpracy z Kino Scena Kultura w środę, 26 października o godzinie 17.00 odbędzie się seans-niespodzianka, na który knurowska młodzież oraz osoby towarzyszące mają darmowy wstęp. Przez cały tydzień bezpłatne bilety będą do odebrania w szkolnej bibliotece I Liceum Ogólnokształcącego.

Kliknij, a zobaczysz film promujący seans, zrealizowany na korytarzach I LO.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021