Twój eksperyment, 400 km nad powierzchnią Ziemi, na oczach całego świata…

data: 13/10/2011 || autor: TD

zamknij

Wymyśl eksperyment naukowy możliwy do przeprowadzenia w kosmosie i prześlij do YouTube film z jego objaśnieniem. Jeśli Twój pomysł wygra, zostanie on zrealizowany na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i będzie transmitowany na żywo w YouTube na cały świat. Przygotowaliśmy też kilka nieziemskich nagród.

Czy rośliny mogą przetrwać z dala od Ziemi? Czy związki białka mogą ujawnić w kosmosie tajemnicę życia? Nauka w stanie mikrograwitacji może pomóc odnaleźć odpowiedzi na takie pytania. Odliczanie już się zaczęło.

więcej informacji znajdziecie pod adresem: http://www.youtube.com/spacelab?gl=PL&user=spacelab

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021