Zakręciła Śląskiem, zakręciła swoim miastem

data: 19/12/2011 || autor: DG

zamknij

Magdalena Kozdroń z klasy III Te1 podczas sobotniej uroczystej gali w katowickim Kinoteatrze Rialto została liderką 2011 projektu Korba, którego celem jest wspieranie umiejętności przywódczych i organizacyjnych nastolatków. Magda zorganizowała w listopadzie koncert charytatywny Pomagamy w rytmach reggae na rzecz niepełnosprawnej Zuzi, angażując w swój projekt koleżanki i kolegów wolontariuszy, nauczycieli naszej Szkoły (specjalne podziękowania dla prof. Iwony Szczygieł i prof. Dawida Szymały), dyrekcję, Centrum Kultury, Stowarzyszenie Cztery Pory Roku. Została doceniona i nagrodzona.Gratulujemy!

więcej

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021