Współorganizujemy Spotkania Teatralne „bez MASKI”

data: 16/02/2012 || autor: TD

zamknij

Co roku, aby uświetnić Międzynarodowy Dzień Teatru, odbywa się festiwal Spotkania Teatralne „bez MASKI” . Celem imprezy jest prezentacja twórczości teatralnej i parateatralnej dzieci i młodzieży, kultywowanie działań artystycznych oraz profilaktyka skierowana na twórcze spędzanie czasu wolnego, a także szeroko pojęta integracja. Jury, które będzie czuwać nad przebiegiem festiwalu przyzna grand prix w sześciu kategoriach:

  • I kategoria- szkoła podstawowa I-III
  • II kategoria – szkoła podstawowa IV-VI
  • III kategoria – gimnazjum
  • IV kategoria – szkoły średnie
  • V kategoria – Ogniska Pracy Pozaszkolnej, Domy Kultury, Teatry Amatorskie
  • VI kategoria- przedstawienie w językach obcych (j.angielski, j.niemiecki)

Zostaną również przyznane indywidualne wyróżnienia (reżyseria, scenografia, aktor).

Podsumowaniem festiwalu jest uroczysta gala, podczas której prezentują sięnagrodzone zespoły. Gala ma charakter otwarty, poza zaproszonymi gośćmi występylaureatów mogą obejrzeć wszyscy miłośnicy teatru.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej www.bezmaski.com

REGULAMIN konkursu znajduje się tu: zobacz regulamin

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021