Casting, casting i po castingu!

data: 19/04/2012 || autor: B.Lezuch

zamknij

Uroczyście oświadczam, że szacowne Jury w składzie: Dawid Szymała, Janusz Hajduk, Marzena Kapłanek oraz Michał Paduch wybrało po dzisiejszym castingu o bardzo wysokim poziomie artystycznym następujące osoby (kolejność nazwisk jest przypadkowa):

Wokalistki:
Agata Żyła, Anna Bala – już wkrótce absolwentka, Karolina Boroń, Aleksandra Hampel, Marta Maziarz, Aleksandra Maziarz, Dominika Skoczylas, Marta Rejman, Martyna Pietrzak -absolwentka.

Instrumentaliści:
Daniel Grychtoł (fortepian), Przemysław Gawron (gitara), Dawid Łopatowski (gitara), Łukasz Wsół (gitara basowa) – już wkrótce absolwent, Paweł Jureczko (gitara) – absolwent

Wszystkim przybyłym na casting składamy serdeczne słowa podziękowania za udział, zainteresowanie całym przedsięwzięciem oraz zaprezentowanie swoich pasji związanych ze śpiewem, rapowaniem, bądź też graniem na instrumentach, a wybrańcom po prostu – GRATULACJE!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021