Pokoncertowe porządki przedświąteczne

data: 04/04/2012 || autor: DG

zamknij

Zanim wszyscy oddamy się świętowaniu – pozwólcie, że podziękujemy wszystkim sprawcom Koncertu ProjektPADEREK, który odegraliśmy w tradycyjnej konwencji i w dość tradycyjnym terminie: 21 marca. Artyści, organizatorzy i publiczność jak zwykle nie zawiedli; było rapowo, artystycznie, poetycko, metalowo, solo, w duecie i w zespole, do słuchania i oglądania.

Koncert prowadzili: Kinga Haponik i Krzysztof Górczyński (oboje Id).

Artyści:

Aleksandra Maziarz If, Marta Maziarz Ie, Agata Żyła Ia, Monika Moch If, Przemek Gadomski II ti (i gościnnie Sebastian Lipurt I LO Gliwice), Sabina Ruszkowska Id, BONEYARD: Dawid Nocula Ie, Dawid Łopatowski Ia, Marcin Patejuk Ie (i gościnnie Mateusz Kopeć I LO Gliwice), MESQUIET: Dominika  Skoczylas If, Dawid Grychtoł  If, Łukasz Wsół IIIac (gościnnie Przemek Kondrat i Paweł Tkocz), Maja Mroczkowska IIIb, Anna Bala IIId, Alicja Minas IIId, zespoły taneczne: cheerleaders KRZYK i majoretki ILUZJA.

Plakaty: Mateusz Limanówka IIIac.

Specjalne podziękowania dla tych co kwestowali, upiekli i sprzedawali ciasta, przeprowadzili loterię fantową, pilnowali szatni i wykonali wiele czynności, za które nie otrzymuje się braw…

Opieka artystyczna, organizacyjna i pedagogiczna: prof. Ewa Depta, prof. Dawid Szymała, prof. Bartosz Kaczmarczyk, prof. Beata Hulak, prof. Marta Żuk.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021