Konkurs Fizyczny dla Gimnazjalistów

data: 15/05/2012 || autor: DG

zamknij

W najbliższy czwartek  17 maja gościmy w naszych murach 97 gimnazjalistów z Knurowa i jego okolic. Będą to uczniowie klas 1,2 i 3, którzy wezmą udział w konkursie Od Newtona do Einsteina zorganizowanego przez naszą Pracownię Fizyki.  Pragniemy ich dobrze przywitać, by spotkanie z naszą  Szkołą  pozostawiło   pozytywne wspomnienia – być może kiedyś będą waszymi młodszymi koleżankami i kolegami. Przyjmijcie ich ciepło i pokażcie wszystkie pozytywne strony  Szkoły. Zobaczą też nasze osiągnięcia w obszarach kultury i nauki – na filmach i bezpośrednio rozmawiając z najlepszymi absolwentami Liceum Paderewskiego. W końcu naukę i sztukę łączy w sobie Centrum zwane Paderkiem.

prof. Grzegorz Cuber

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021