Podręczniki

data: 08/08/2012 || autor: DG

zamknij

Lista podręczników dla klas I (nowa podstawa programowa) znajduje się w zakładce PODRĘCZNIKI.

W klasach wyższych będą odpowiednio kontynuowane podręczniki, z których korzystano w klasie poprzedniej. Ostateczne ustalenia dotyczące konieczności zakupu podręczników do nowych przedmiotów, zbiorów zadań na poziomie podstawowym lub rozszerzonym, zbiorów testów maturalnych, ćwiczeń językowych, repetytoriów maturalnych itd. zostaną dokonane z nauczycielem przedmiotu we wrześniu.

W dniach 6 i 7 września odbędzie się kiermasz podręczników używanych, na który zapraszamy również absolwentów szkoły.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021