Obcokrajowcy z wizytą w Paderku

data: 26/09/2012 || autor: DG

zamknij

Od 1 do 5 października w murach naszej szkoły będziemy gościć dwoje praktykantów – Tsitsi z Gruzji i Mohammeda z Egiptu. Odwiedzą nas w ramach projektu Enter Your Future. Podczas lekcji języka angielskiego będą prowadzić dla was ciekawe zajęcia kulturowo-realioznawcze. Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w tych zajęciach…a także pozaszkolnych spotkaniach z naszymi gośćmi zorganizowanych według waszego pomysłu. Przyjmijcie ich ciepło i wykorzystajcie tę wspaniałą okazję na poznanie nowych i ciekawych ludzi i szlifowanie języka.

Wasze Anglistki

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021