Citius Altius Fortius

data: 08/10/2012 || autor: DG

zamknij

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, Autorom i Uczestnikom dzisiejszych uroczystości: sportowcom, recytatorom, wokalistkom i akompaniatorowi, ekipie technicznej, chórowi Schola Cantorum, cheerleaderkom KRZYK, majoretkom ILUZJA, drużynie futsalu AZS Uniwersytet Śląski, konferansjerom, akustykowi, dociekliwej młodzieży zadającej pytania, perkusiście, napastnikom i obrońcy szkolnej bramki, sędzinie piłki nożnej, konstruktorom dekoracji, organizacji widowni, autorom wystaw czasowych i gazetki okolicznościowej, przewodnikom szkolnym, fotografom, układaczom jesiennych bukietów, wnoszącym i wynoszącym, transportowcom oraz życzliwym osobom i instytucjom, które bezinteresownie wypożyczyły to i owo na dzisiejszy uroczysty dzień.

Po dwóch latach budowy i dwóch tygodniach intesywnych przygotowań nowa hala sportowa została uroczyście otwarta.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021