Otwarcie tras rowerowych

data: 17/10/2012 || autor: TD

zamknij

W sobotę 20 października o godz. 12.00 na placu przy Zamku w Chudowie odbędzie się uroczyste otwarcie tras rowerowych powiatu gliwickiego. Poprzedzi je kròtki rajd rowerowy.
Start o godz. 11.00 spod restauracji “Szmaragdowa” w Gierałtowicach, ul. ks. Roboty 69, przejazd na plac przy Zamku w Chudowie, ul. Podzamcze 6.
Zapraszamy rowerzystów, aby po raz pierwszy przejechali odcinkiem jednej z powstałych w ramach projektu tras. Trasy powstały w ramach projektu “Zaplecze aktywnej turystyki rowerowej dla mieszkańców zachodnìej  części Subregionu Centralnego” dofìnansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Ślqskiego na lata 2007-2013, realizowanego wspólnie przez Powiat Gliwicki, pełniącego rolę Lìdera. oraz wszystkie gminy z terenu powiatu, czyli: Gierałtowice, Knurów, Pilchowice, Pyskowice, Sośnicowice, Rudziniec, Toszek i Wielowieś.

 
Zaproszenie PDF
 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021