o jeden punkt

data: 28/01/2013 || autor: DG

zamknij

Koncertem laureatów okazał się finał Pojedynku na Słowa, rozegrany w piątek 25.01.2013 w Rybniku. Reprezentacja Szkoły (260 pkt.) spotkała się z licealistami I Liceum Ogólnokształcącego w Wodzisławiu Śląskim (261 pkt.), po to, aby zwyciężyła poezja.

Gratulacje i podziękowania za emocje i wrażenia artystyczne składamy wokalistkom: Dominice Skoczylas i siostrom Aleksandrze i Marcie Maziarz oraz akompaniatorowi  Danielowi Grychtołowi, recytatorom: Agacie Żyła, Marcie Książek, Kamilowi Barskiemu i Jakubowi Podgórskiemu, a także opiekunom artystycznym: prof. Liliannie Reginek i prof. Dawidowi Szymale.

Wyrazy uznania dla wszystkich, którzy oklaskiwali występy!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021