13. Koncert Charytatywny

data: 14/03/2013 || autor: M.Popowska

zamknij

Gramy tradycyjnie, już po raz trzynasty. Witamy wiosnę i pomagamy potrzebującym. W tym roku ze sceny popłyną polskie utwory z lat 90-tych w nowych, oryginalnych aranżacjach. Ważne teksty, dobra muzyka, klasyka w wokalnym i instrumentalnym wykonaniu uczennic i uczniów szkoły oraz absolwentów i przyjaciół. Kto złoży datek na amerykańską operację Antosi – otrzyma autorską Paderkową płytę. Absolutnie unikatową. Finalizujemy PP. Będzie kiermasz ciast z domowego pieczenia oraz różnych drobiazgów wielkanocnych. Dołącz, włącz, pomyśl. Uczestnicz i oklaskuj!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021