Pokoncertowo

data: 26/03/2013 || autor: DG

zamknij

Wszystkim organizatorom i artystom, konferansjerom i lektorowi 13. Koncertu Charytatywnego, publiczności, darczyńcom, sponsorom, patronom medialnym, cichym i oficjalnym współpracownikom oraz uczestnikom i sympatykom szkolnych przedsięwzięć ponadstandardowych dziękujemy za wielką pracę, zaangażowanie i serce.

Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Gliwicach za wsparcie zadania publicznego, Produktowni.com za koncepcję i konsekwencję w działaniu, Centrum Kultury w Knurowie za użyczenie sali koncertowej, Stowarzyszeniu Chór Młodzieżowy Schola Cantorum za współpracę przy wydaniu płyty, samorządowi szkolnemu za ogarnianie, wolontariuszom za wolontariat, klasie mundurowej za ochranianie, redakcji Przeglądu Lokalnego, portalowi MiastoKnurów, Wiadomościom Powiatu Gliwickiego za przekaz medialny, Firmom Multiplay, Vacat, FBH Ostrowski, OK Bankowi Spółdzielczemu za wsparcie finansowe.

Płyta ProjektPaderek zadebiutowała, jest w waszych rękach i w internecie (FB).

Nic takiego by się nie zadziało gdyby nie prof. Dawid Szymała i jego fascynacje muzyczne oraz samotność długodystansowca. Dziękujemy prof. Bartoszowi Kaczmarczykowi i IIId, prof. Beacie Hulak, prof. Liliannie Reginek, prof. Januszowi Hajdukowi, prof. Marzenie Krasoń-Kapłanek.

Dochód z koncertu zasili konto solenizantki Antoniny Wieczorek.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021