Spotkania Teatralne “bez MASKI”

data: 01/03/2013 || autor: M.Popowska

zamknij

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia już V Spotkań Teatralnych “bez MASKI”.

W najbliższy poniedziałek  4 marca 2013 r. rozpocznie się w Domu Kultury w Knurowie- Szczygłowicach (ul. Górnicza 1) przegląd amatorskich zespołów teatralnych, które zgłosiły chęć uczestnictwa w naszym festiwalu. Będzie trwał aż do środy 6 marca.

W tym roku aż 27 grup z całego regionu zaprezentuje swoje umiejętności na deskach knurowskiego Domu Kultury.

Po zakończeniu prezentacji w środę jury podejmie decyzje dotyczące wyróżnień wybranych zespołów w VI kategoriach oraz przyzna GRAND PRIX  jednemu zespołowi, który wyróżni się szczególnie podczas całego festiwalu.

Zespoły wyróżnione oraz grupa, która otrzyma GRAND PRIX wystąpią podczas uroczystej gali Spotkań Teatralnych “bez MASKI”, która odbędzie się w niedzielę 10 marca o godzinie 16.30 w Domu Kultury w Knurowie- Szczygłowicach (ul. Górnicza 1).

Mamy nadzieję, że czeka nas wspaniałe przeżycie i prawdziwe święto teatru.

Zapraszamy www.bezmaski.com

 

 

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021