Kurs na zysk

data: 17/04/2013 || autor: DG

zamknij

W piątek 12 kwietnia gościliśmy w szkole 50 półfinalistów konkursu wiedzy ekonomicznej i prawniczej KURS NA ZYSK, którego współorganizatorem jest Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy, a wśród patronów znajdujemy Starostę Gliwickiego. I miejsce zajął uczeń Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Gliwicach Maciej Janus, ale już II miejsce zdobyła uczennica Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. I.J.Paderewskiego w Knurowie Nikola Strehlau, pracujaca pod kierunkiem prof. Marzeny Kolendy.
Finał zmagań konkursowych odbędzie się 15.06.2013 w Katowicach.

Dziękujemy za aktywność 242 uczniom szkoły, dzięki którym otrzymaliśmy nagrodę za aktywność w I etapie Konkursu. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy pod kierownictwem prof. Marzeny Krasoń-Kapłanek w jakikolwiek sposób pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu Konkursu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021