Agata Żyła laureatką festiwalu “Kwiaty na kamieniach”!

data: 14/06/2013 || autor: Dawid Szymała

zamknij

Informacja późna, ale najświeższa z możliwych! Nasz paderkowy team poetycki w składzie Daniel Grychtoł, Dominika Skoczylas, Aleksandra Maziarz oraz Agata Żyła właśnie wrócił z ogólnopolskiego festiwalu o nazwie “Kwiaty na kamieniach” organizowanym przez Bytomskie Centrum Kultury. Po 13 godzinach słuchania wykonań własnych oraz innych uczestników jest nam nieprzyzwoicie dumnie i miło poinformować, iż laureatką tegoż konkursu została AGATA ŻYŁA! Agata w dniu jutrzejszym weźmie udział w warsztatach prowadzonych przez jurorów oraz zaśpiewa w niedzielę o godzinie 19:00 podczas uroczystej gali laureatów, którą uświetni występ Piotra Roguckiego (wokalista zespołu rockowego Coma, który zaczynał i wciąż kontynuuje swą przygodę z poezją śpiewaną i piosenką aktorską).
Laureatce wraz z akompaniatorem serdecznie gratulujemy, tak samo jak i pozostałym uczestnikom, gdyż poziom był niesamowicie wysoki. Jednocześnie zapraszamy na koncert;)

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021