Finał fizycznych zmagań gimnazjalistów

data: 26/06/2013 || autor: DG

zamknij

W piątek 21 czerwca 2013 r. spotkali się w naszym Liceum najlepsi uczniowie z fizyki ze szkól gimnazjalnych – po trzech z klasy pierwszej, drugiej i trzeciej. Podsumowując wyniki – najlepsi okazali się uczniowie z gimnazjów / w kolejności zdobytych miejsc/:
1 miejsce ex aequo -MG nr 3 z Knurowa i G-2 z Czerwionki -Leszczyn
2 miejsce Gimnazjum z Rudzińca
3 miejsce Gimnazjum z Gierałtowic
4 miejsce MG nr 1 z Knurowa

Wszystkim uczniom – laureatom i ich nauczycielom wyrażamy szczere gratulacje! Dziękujemy także za udział i wielką wolę walki uczniom z pozostałych gimnazjów, którzy wzięli udział w konkursie: z Gimnazjum nr 4 z Czerwionki-Leszczyn, Miejskiego Gimnazjum nr 2 z Knurowa, z Gimnazjum nr 2 z Paniówek, z Gimnazjum nr 3 z Przyszowic, z Gimnazjum nr 1 z Czerwionki-Leszczyn, z Gimnazjum z Bełku i Gimnazjum z Żernicy. Dziękuję dyrekcji naszego Liceum za poparcie i pomoc w organizacji, uczniom klasy 1c za prace organizacyjne i przygotowawcze, paniom Danusi i Małgosi za piękne przyjęcie nauczycieli gimnazjów, pani Beacie Hulak za wspaniałe dyplomy, pani Marcie Żuk za konieczne kserokopie zadań konkursowych w trzech kolorach i ciekawe nagrody książkowe, piekarniom pana Wiśniowskiego i Cipolda za ciasto i pączki. Wszystkim uczniom Paderka dzięki za ciepłe przyjęcie młodszych koleżanek i kolegów.

Konkurs był ciekawy, udany i spotkał się z pozytywną oceną jego uczestników. Chyba po raz kolejny okazało się, że fizyka może być ciekawa i lubiana. Do następnego konkursu w przyszłym roku!

Ale to już po wakacjach…

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021