Julia Lisoń w koncercie finałowym Festiwalu Piosenki Francuskiej

data: 21/06/2013 || autor: Dawid Szymała

zamknij

Edith Piaf

W dniach 14-16 czerwca odbyły się przesłuchania oraz koncert finałowy V Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej o Grand Prix Edith Piaf w Krakowie. W bardzo mocnym międzynarodowym gronie zawodowych aktorów i piosenkarzy z Francji, Rosji, Ukrainy i Polski jedną z najmłodszych uczestniczek festiwalu była Julia Lisoń (klasa Ia), która ze swojego repertuaru wybrała kultowego “Milorda” Edith PIAF, oraz utwór belgijskiego barda Jacqua BRELA “Ne me quitte pas”. Serdecznie dziękujemy Julce za odważną i dojrzałą interpretację tych niełatwych piosenek.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021