Odkrywamy Czystą Polskę

data: 19/09/2013 || autor: M.Popowska

zamknij

 

sprzatanie_2013_b2-1

Pod takim hasłem rusza tegoroczna akcja “Sprzątanie Świata – Polska”, której finał przypada jak zwykle w dniach 20-21-22 września. Już w najbliższy piątek 20 września uczniowie naszej szkoły włączą się w działania mające na celu poprawę stanu naszego lokalnego środowiska.

Już po raz 13 młodzież Paderka będzie uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji “Sprzątanie Świata – Polska 2013”. Sprzątamy świat razem z Powiatem Gliwickim, który jak zawsze dba o nasze bezpieczeństwo dostarczając jednorazowe rękawice, worki na śmieci, sprzęt do prac porządkowych. W tym roku porządkami zostaną objęte tereny zieleni przy ul. 1 Maja oraz wokół budynku Liceum, zaś młodzież Technikum wyrusza na teren kompleksu leśnego Zacisze.

 

no images were found

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021