Tydzień ruchu czyli przeciw zwolnieniom z wf-u

data: 06/09/2013 || autor: DG

zamknij

Emilia Kruszkiewicz (kl.IVte Technikum) koordynuje projekt „Społecznie Zakręceni”. Wśród licznych planowanych działań Emili jest wydarzenie sportowe: Dzień Sportu pod hasłem: “Nie patrz na NIEPEŁNOSPRAWNEGO jak na NIENORMALNEGO – ON jest taki jak TY” w Hali Sportowej Zespołu Szkół im. I.J. Paderewskiego – budynek I LO przy ul. 1-go Maja 21 (11.10.2013r.)
Potrzebujmy Twojego głosu w internetowym głosowaniu na stronie: http://www.tydzienruchu.pl/event/show_event/8

Będzie się działo, ponieważ już po raz drugi Emilia jest młodzieżowym liderem projektu Korba, w którym pracują ambitni i przedsiębiorczy młodzi ludzie; tacy, którzy mają pomysły, zapał i pragną zakręcić rzeczywistością. Założeniem projektu jest rozwijanie kompetencji obywatelskich wśród młodych, aktywnych ludzi, którzy chętnie podejmują działania w swoim otoczeniu: sąsiedztwie, szkole czy też mieście. Więcej informacji o Korbie można przeczytać na stronie www.projektkorba.pl

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021