KONKURSY, KONKURSY I KONKURSY, ALE PRZECIEŻ K O N K U R S Y!!!!!:)

data: 26/11/2013 || autor: M.Popowska

zamknij

Na początku wielkie dzięki tym, którzy mają chęci, ździebko motywacji i ogrom ambicji, aby uczestniczyć w konkursach językowych nienależących do najłatwiejszych!!!

Do tej pory startowaliśmy w :

V edycji Konkursu Wiedzy o Języku Angielskim i Kulturze Krajów Anglosaskich organizowanym przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach. Test zaskoczył nas wszystkich, ale udało się awansować do drugiego etapu cudownej czwórce dziewczyn. 

Monika Bala, Aleksandra Rybarczyk, Alicja Zakrzewska oraz Klaudia Pieniak – 21-22 listopada reprezentowały naszą szkołę w drugim etapie Konkursu! Trzymamy kciuk,i aby zobaczyć was w wybranej 20 faworytów w etapie ustnym. No i wielkie CONGRATS ! Wyniki drugiego etapu już 29 listopada!!!

Byliśmy też w XXXVIII Olimpiadzie Języka Angielskiego. Tutaj bez zaskoczenia: poziom trudności był bardzo, ale to bardzo wysoki. Wciąż czekamy na wyniki i liczymy na II etap okręgowy.

 

A teraz dla chętnych do sprawdzenia się kolejny konkurs!

Olimpiada Międzynarodowa organizowana przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Humanistyczną w Bielsku Białej. Zgłoszenia do 29 listopada!!! Nasza szkoła bierze w niej udział co roku od kilku lat odnosząc sukcesy. Jedyny minus- olimpiada jest płatna (12 złotych). Wszystkich chętnych zapraszam– To mówiłam JA – Joanna Berszakiewicz

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021