Mobilny Informator dla Maturzystów – INFORMATUR 2014

data: 20/11/2013 || autor: DG

zamknij

Bezpłatna aplikacja na smartfony, InforMATUR 2014, z ofertą polskich uczelni na rok akademicki 2014/15, to prosty w obsłudze nowoczesny informator o uczelniach wszystkich typów i rodzajów, wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, kompendium wiedzy o zasadach przyjęć na studia.

InforMATUR 2014 gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści, umożliwia dowolną wędrówkę po wydziałach i studiach konkretnej uczelni, umożliwia sprawdzenie, które szkoły wyższe prowadzić będą studia w wybranym kierunku, zbadanie, jakie nowe kierunki pojawiły się na studiach technicznych, humanistycznych, ekonomicznych, czy medycznych…

System podpowiedzi przy wyszukiwaniu kierunków, informacje o trybach stacjonarnym i niestacjonarnym, szczegółowa informacja o przedmiotach maturalnych wymaganych przez organizatora konkretnych studiów, możliwość szybkiego porównania wymagań w poszczególnych uczelniach będą przydatne w określeniu waszych strategii maturalnych.

InforMATUR 2014 można pobierać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android, iOS oraz już wkrótce (grudzień 2013) Windows Phone.
więcej

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021