Podziękowania dla wolontariuszy

data: 28/11/2013 || autor: DG

zamknij

Składamy serdeczne podziękowania za wsparcie Fundacji Mam Marzenie – zebrane przez Państwa misie i gry z pewnością ucieszą dzieci na oddziale onkologii w Zabrzu i Chorzowie. Dziękujemy, że potrafią Państwo docenić siłę marzeń, przyczyniając się, by na twarzach chorych dzieci zagościł uśmiech. Uwierz w marzenia – na nie nigdy nie jest za późno!

Takie oto podziękowania od Fundacji Mam Marzenie otrzymali niezawodni wolontariusze Paderka, którzy odwiedzili szpitalne oddziały dziecięce z prezentami zebranymi podczas jesiennych zbiórek! Dziękujemy w sposób szczególny Wam oraz panu Bartoszowi Kaczmarczykowi – opiekunowi szkolnego wolontariatu.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021