Zimowe warsztaty chóralne

data: 11/12/2013 || autor: DG

zamknij

W dniach 29 XI – 1 XII chór Schola Cantorum wyjechał do Wisły Jawornika, gdzie uczestniczył w tradycyjnych, corocznych warsztatach chóralnych. Podczas trzydniowego pobytu młodzież doskonaliła swoje umiejętności wokalne, zapoznawała się z nowymi utworami oraz przygotowywała repertuar kolędowy. W sumie odbyło się 11 godzin prób (sekcyjnych i całościowych).
Poza próbami znalazł się czas na pieszą wycieczkę do centrum Wisły, wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasy, któremu towarzyszyły śpiewy przy dźwięku gitar do późnych godzin nocnych oraz wspólne harce, dyskusje, pogawędki, zabawy, radość w wielkiej chóralnej rodzinie. Z utęsknieniem czekać będziemy na kolejne warsztaty, które odbędą się już wiosną.
Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami przeżywać zabawę zwaną chóralistyką i cieszyć się z robienia czegoś wspólnie – zapraszamy na próby.
Kamilla Pająk – dyrygent

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021