Debata i wybory w Paderku

data: 14/01/2014 || autor: M.Popowska

zamknij
W czwartek 16 stycznia, na 5 lekcji o godzinie 11:40, odbędzie się już tradycyjnie, debata kandydatów do Samorządu Uczniowskiego LO. W tym roku kandydatami są: Klaudia Pieniak 2a, Jakub Fijałkowski 2b oraz Paweł Kieś 2c. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o kandydujących zapraszamy do obejrzenia ich prezentacji. Debata odbędzie się jak zawsze na starej sali gimnastycznej. Możecie zapoznać się z naszymi kandydatami klikając w linki z ich nazwiskami.
Wybory odbędą się w piątek, 17 stycznia. W tym roku forma głosowania będzie nieco inna niż do tej pory. Wszystkich, którzy będą chcieli oddać swój głos, zapraszamy na parter obok gablot z pucharami. Będzie tam specjalnie przygotowane stanowisko, do którego należy się zgłosić po kartę do głosowania, oddać swój głos i wrzucić do urny:)  głosować można w godzinach: 8:45 – 12:40
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021