Emilia najlepszą liderką społeczną

data: 03/01/2014 || autor: DG

zamknij

W sobotę 21 XII 2013 w katowickim Rondzie Sztuki podsumowano dokonania młodzieżowych liderów społecznych, pracujących w projekcie KORBA. Autorskie inicjatywy i działania Emilia Kruszkiewicz IVte  zostały docenione i uhonorowane zwycięskim tytułem Liderki 2013 i I nagrodą w kategorii projekt społeczny.

W uzupełnieniu informujemy, że Projekt Korba realizowany jest w czterech województwach (śląskie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie) i wspiera najaktywniejszą młodzież pracującą na rzecz środowiska lokalnego. W uroczystym dla Emilii dniu towarzyszyły Jej szkolny koordynator projektu pani Iwona Szczygieł oraz wychowawczyni pani Barbara Dudło. Gratulacje młodym liderom składała wicepremier Elżbieta Bieńkowska.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021