AGATA ŻYŁA finalistką OFPA 2014!

data: 02/02/2014 || autor: Dawid Szymała

zamknij

23. 02. 2014 nasza uczennica w towarzystwie akompaniatora weźmie udział w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku:) Agata znalazła się w szczęśliwej dziesiątce finalistów po 2-dniowych przesłuchaniach przez jury w składzie: Jerzy Satanowski, Jan Poprawa, Bogusław Sobczuk i wystąpi w konkursie, którego podsumowaniem będzie koncert Natalii Sikory i Marcina Januszkiewicza w repertuarze m. in. Jimmiego Hendrixa, Janis Joplin, Czesława Niemena, Agnieszki Osieckiej. Chętnych na bilety zapraszamy do zakupu – rozchodzą się w ekspresowym tempie:)

Zapraszamy do zapoznania się z programem całego festiwalu na www.ofpa.pl, a Agacie i Danielowi życzymy z całego serca powodzenia podczas konkursu:)

W dzisiejszych przesłuchaniach wzięli także udział:

Julia Lisoń z klasy 2A

Aleksandra Maziarz z klasy 3F

Dominika Skoczylas z klasy 3F

Akompaniował – zawsze najlepszy Daniel Grychtoł

 

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021