Algoliga

data: 10/02/2014 || autor: TD

zamknij

AlgoLiga to seria konkursów programistycznych organizowanych z myślą o początkujących (i nie tylko) programistach. Kolejna (czwarta w tym roku szkolnym) runda rozpocznie się w sobotę 15 lutego w samo południe (czyli już za 5 dni, 12 godzin, 0 minut, 59 sekund) i potrwa do godziny 20:00 następnego dnia. Do rozwiązania będzie tuzin zadań (niektóre mojego autorstwa) o różnym stopniu trudności, a dla najlepszych (i nie tylko) zawodników przewidziane są nagrody.
W konkursie można wziąć udział na stronie Algoligi, a zadania z poprzednich rund dostępne są w serwisie SPOJ.

Serdecznie zapraszam!

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021