Alicja w etapie ustnym 38. Olimpiady Języka Angielskiego

data: 03/02/2014 || autor: DG

zamknij

Alicja Zakrzewska kl.IIa po pomyślnym zaliczeniu testu pisemnego w etapie okręgowym 38. Olimpiady Języka Angielskiego została zakwalifikowana do etapu ustnego, który odbył się w ubiegły czwartek, 30 stycznia 2014 w Sosnowcu. Na decyzję o kwalifikacji Alicji do etapu centralnego poczekamy do końca lutego, ale już dziś gratulujemy zarówno Olimpijce, jak i wspierającą przygotowania do zawodów prof. Joannę Berszakiewicz.

Czekamy również na wyniki 13th International Contest of English Languages, w których oprócz Alicji brali udział Aleksandra Wieprzycka IId oraz Cezary Małek IIc.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021