Gala Global Citizen Schools

data: 16/02/2014 || autor: ANiebudek

zamknij

Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów na galę podsumowującą projekt Global Citizen Schools. Przez cały tydzień mamy okazję gościć w Paderku wolontariuszy tego projektu z Indii oraz Indonezji, poznać ich kulturę oraz spędzić miło czas. W piątek 21 lutego b.r. będzie czas na podsumowanie warsztatów.

Oprócz gali odbędzie się wydarzenie zorganizowane przez wolontariuszy – Global Village, podczas którego będzie można poznać 7 wspaniałych osób, które przybyły z całego świata – Australii, Tajlandii, Chin, Ukrainy, Indii, Indonezji.

Będziecie mieli okazję poznać najciekawsze aspekty ich kultury, spróbować specjałów ich kuchni, a także uczestniczyć w przygotowanych zabawach.
Także nie zwlekajcie z decyzją i do zobaczenia 21 lutego o godzinie 16:30 w budynku CNTI (Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przy ulicy Bogucickiej 5.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021