Podsumowanie wizyty Mohpreet i Rhezy w Paderku

data: 23/02/2014 || autor: ANiebudek

zamknij

W miniony piątek zakończyła się kolejna edycja programu Global Citizen Schools, dzięki któremu w każdym semestrze możemy przyjmować w murach naszej szkoły egzotycznych gości z różnych zakątków świata. Mohpreet i Rheza, dla których Paderek był ostatnią szkołą, którą odwiedzili przed powrotem do swoich krajów, nie szczędzili słów uznania dla gościnności, serdeczności i otwartości Polaków, a więc również Was wszystkich .
Jeśli chodzi o pobyt w naszej szkole, to najbardziej podobała im się atmosfera żywego zainteresowania z Waszej strony które, choć nie zawsze wyrażone werbalnie, ‘na forum grupy’, dało się jednak łatwo odczytać z waszych spojrzeń, uśmiechów i rozmów podczas przerw i po lekcjach.
Dziękujemy wszystkim za stworzenie tej wspaniałej atmosfery i zachęcamy do jeszcze większej śmiałości podczas następnej wizyty zagranicznych gości w przyszłym roku szkolnym. Szczególne podziękowania chcemy skierować do Kamila Babińskiego oraz Kuby Fijałkowskiego, którzy gościli Mohpreet i Rhezę w swoich domach, a także do wszystkich tych, którzy organizowali im popołudniowe atrakcje, przyczyniając się tym samym do wspaniałej opinii , którą sobie o nas wyrobili.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wrażeniach Mohpreet i Rhezy z pobytu w Polsce, to zapraszamy  do wysłuchania wywiadu z nimi na: http://www.radio90.pl/nauczyciele-z-indii-i-indonezji-uczyli-angielskiego-w-knurowie.html.

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021