gramy i pomagamy Dawidowi

data: 14/03/2014 || autor: DG

zamknij

W tym roku uczniowie Paderka oraz nasi młodsi przyjaciele z knurowskich gimnazjów chcą zagrać dla Dawida Kopca, absolwenta naszego liceum, ucznia wyjątkowego, niezwykle zdolnego i jednocześnie zawsze pełnego pogody ducha. Reprezentował on naszą szkołę i miasto w licznych konkursach i olimpiadach z przedmiotów ścisłych. Został studentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i ukończył specjalizację: Informatyka Stosowana. Dawid może być wzorem dla wielu obecnych uczniów pod względem pracowitości i samozaparcia w dążeniu do celu. Niestety, nieszczęśliwy wypadek przerwał jego wspaniałą karierę. Zarówno koledzy Dawida, obecni uczniowie szkoły jak i jego byli nauczyciele są dumni z jego dokonań i dlatego chcemy pomóc jemu i jego rodzinie w zebraniu części pieniędzy potrzebnych na rehabilitację.

Zapraszamy wszystkich, którym nie jest obojętny los Dawida, a w szczególności dawnych absolwentów, którzy pamiętają swojego kolegę, na koncert 20 marca 2014 o godz. 17.00 do nowej hali sportowej w budynku LO.

W imieniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół im.I.J. Paderewskiego – Anna Ludwiczak, wychowawczyni Dawida

«
»
sdfsdfsdf

26/02/2021

wazne

Dzień Otwarty dla kandydatów do klas pierwszych – STACJONARNIE!

22/01/2019

wazne

Ranking Perspektyw – Srebrna Szkoła i Brązowa Szkoła 2021